Tooted

Ebaküdoonia-pihlaka limonaad


Kiudainete tarbimine mängib olulist rolli soolestiku tervises ja südame-veresoonkonna haiguste ennetamises. Kiudainete tarbimine aitab vähendada tüüp II diabeedi riski. Lisaks annab kiudainete tarbimine inimesele suuremat küllastustunnet ning normaliseerib inimese seedimist.
Ostukorvi miinimum summa on 15€

Osta e-poest
Ebaküdoonia toonik

Toonik on hiniini sisaldav, põhjamaiselt värske ja aromaatne karastusjook, mis on valmistatud naturaalsest komponentidest – kiinapuu koore tõmmisest ja värskest ebaküdoonia toormahlast. Tugev gaseeritus vallandab aroomid ja maitse värskendaval viisil. Toonik on mõeldud lisamiseks džinnidele, kuid seda võib nautida ka kokteilis või päris omaette elegantse joogina. Parim jahedalt.
Ostukorvi miinimum summa on 15€

Osta e-poest


Ebaküdoonia limonaad

Ebaküdoonia limonaad – on värske, meeldivalt magushapu maitsega limonaad, mille
valmistamisel on kasutatud naturaalset ebaküdoonia toormahla. Lisaks on limonaadile lisatud lisandväärtuse andmiseks prebiootiliste omadustega kiudaineid ja bioaktiivseid ühendeid (vitamiinid, mineraalained).
Ostukorvi miinimum summa on 15€

Osta e-poestEbaküdoonia limonaad (purgis)

Vitamiin C aitab ennetada vabade radikaalide poolt tehtavaid rakukahjustusi ning aitavad ära hoida oksüdatiivset stressi. Lisaks on inimorganismil vaja seda naha, igemete, kapillaaride, hammaste, sidemete ja luude talituseks. Vitamiin C ja tsink mõjutavad meie organismi kaitsevõimet aidates kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.
Ostukorvi miinimum summa on 15€

Osta e-poest
Vahuvein

Meeldivalt aromaatne ja hapukas pidujook. Pudelis kääritatud kuiv õunavahuvein, millele on lisatud ebaküdooniaid ning kohalikku mett. Kordagi filtreerimata, pastöriseerimata või sundkarboniseerimata on see vahuvein väärindatud parimate vanade traditsioonide järgi. Antud vahuvein on olnud ka Eesti Presidendi Vastuvõtu ametlik tervitusjook!
Ostukorvi miinimum summa on 15€

Osta e-poest
Ebaküdoonia siirup
Ehtsa ja tugeva ebaküdoonia maitsega siirup. Saab lisada teele ning sobib suurepäraselt koduse limonaadi valmistamiseks. Annab värskele salatile hapuka särtsu või pannkoogile ihaldatud magusust. Valminud maiuste ja krõpsude kõrvaltootena, säilitades siiski parimad ebaküdooniaõuna omadused.
Ostukorvi miinimum summa on 15€

Osta e-poest
Ebaküdooniamaius

Ebaküdoonia maius on pehme magushapu maius, mis sobib ideaalselt tervislikuks vahepalaks ning asendab suurepäraselt kommi. Paksematest õunvilja liistakutest on eraldatud suhkru abil üleliigne mahl, mille järgselt on toimunud madalal temperatuuril aeglane kuivatamine. Töötlemise tulemusena on säilinud vilja kasulikud omadused koos vitamiini rohkelt sisaldava koorega ning tekstuurilt on toode muudetud meeldivalt marmelaadi sarnaseks maiustuseks.
Ostukorvi miinimum summa on 15€

Osta e-poest
Ebaküdooniakrõps
Ebaküdoonia krõps on meeldiva magushapu maitsega ja tekstuurilt eriti krõmpsuv vahepala. Võib julgelt krõbistada niisama, lisada erinevatesse magustoitudesse, sobib suurepäraselt müslisse. Õhukesteks viiludeks lõigatud õuntest on suhkru abil eraldatud mahl, mille järgneb madalal temperatuuril kuivatamine. Töötlemise tulemusena on saadud paraja magususega, krõpsuv ebaküdoonia krõps, millel on säilinud vilja kasulikud omadused koos vitamiini rohkelt sisaldava koorega.
Ostukorvi miinimum summa on 15€

Osta e-poest


Küüslaugukrõps
Küüslaugukrõps on meeldivalt krõpsuv tervisesnäkk, mis sobib suurepäraselt küüslaugu armastajatele vahepalaks. Lisaks sobib suurepäraselt toitudesse maitseks ja silmailuks. Mugulatena kuivatatud küüslauk on parajalt suupärasteks laastudeks viilutatud ja seejärel madalal kuumusel kuivatatud. Puhtalt selle tulemusel on maitsed ja kasulikud ühendid eriti konsentreeritud!
Ostukorvi miinimum summa on 15€

Osta e-poest